Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 19 чоловік

ДПА для учнів 11 класу

Дата: 23 грудня 2021 о 12:57, Оновлено 23 грудня 2021 о 14:24

Атестація у старшій школі  2022

ДПА-2022 з української мови у старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестації з української мови у 2022 році випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови або з української мови і літератури.

Результат виконання всіх завдань тесту з української мови буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови та може використовуватись під час вступу до закладів вищої освіти як конкурсний предмет «Українська мова» залежно від спеціальності, що визначено Умовами прийому до закладів вищої освіти. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови, – 74 бали.

У випадку складання тесту з української мови та літератури, результат виконання завдань №25–63 та №67 (частина тесту «Українська мова») буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання завдань №25–63 та №67 може бути використано під час вступу до закладів вищої освіти, як конкурсний предмет «Українська мова». Результат виконання всіх завдань тесту з української мови та літератури може бути використано під час вступу до закладів вищої освіти як конкурсний предмет «Українська мова і література», що визначено Умовами прийому до закладів вищої освіти

2022 році.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з української мови та літератури, правильно виконавши всі завдання №25-63 та №67, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 74 тестовим балам.

Завдання для проведення атестації з української мови у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Зміст тестових завдань визначається програмою ЗНО з української мови та літератури у 2022 році.

ОЦІНКА ДПА З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Максимальна кількість тестових балів, що може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, які будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 74 балам.

На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання завдань мовного блоку, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в шкалу 1–12 балів.

Таблиця переведення тестових балів оприлюднюється Українським центром оцінювання протягом двох-трьох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилає загальноосвітнім навчальним закладам результати тестування кожного учасника з української мови, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.



ДПА-2022 з математики в старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестації з математики у 2022 році випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета.

Результат виконання завдань №1–26 буде зарахований як державна підсумкова атестація з математики для тих учнів, студентів закладів освіти, які 2022 року завершують здобуття повної загальної середньої освіти, та вивчали математику на рівні стандарту.

Результат виконання завдань усього тесту буде зарахований як державна підсумкова атестація з математики для тих учнів, студентів закладів освіти, які вивчали математику на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти України.

Завдання для проведення атестації з математики у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Зміст тестових завдань визначається програмою ЗНО з математики у 2022 році.

ОЦІНКА ДПА З МАТЕМАТИКИ

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання №126,​ дорівнює 40 балам. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту,  62 бали.

На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання зазначених завдань тесту, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в шкалу 1–12 балів.

Таблиця переведення тестових балів оприлюднюється Українським центром оцінювання протягом двох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилає загальноосвітнім навчальним закладам результати тестування кожного учасника з математики, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.



ДПА-2022 з історії України в старшій школі (11 клас)

Для отримання результату державної підсумкової атестації з історії України у 2022 році випускникам загальноосвітніх шкіл необхідно взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з цього предмета.

Результат виконання завдань тесту №1–30 («Історія України 1914 р. – початку ХХІ ст.») за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з історії України.

Завдання для проведення атестації з історії України у формі ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та мають відповідати державним вимогам до рівня загальноосвітньої підготовки учнів, визначеним навчальними програмами.

Зміст тестових завдань визначається програмою ЗНО з історії України у 2022 році.

ОЦІНКА ДПА З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання №1–30, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 47 балам.

На підставі кількості тестових балів, яку набрав учасник тестування за виконання завдань першої частини тесту, буде визначена його оцінка за 12-бальною шкалою.

Для визначення результатів учасника зовнішнього оцінювання за 12-бальною шкалою використовується Таблиця переведення тестових балів в шкалу 1–12 балів.

Таблиця переведення тестових балів оприлюднюються Українським центром оцінювання протягом двох тижнів після проведення тесту і тільки після перевірки правильності виконання завдань кожного учасника тестування.

За підсумками тестування Український центр оцінювання якості освіти надсилає загальноосвітнім навчальним закладам результати тестування кожного учасника з історії України, які зараховуються як результати державної підсумкової атестації.



Проведення ДПА в старшій школі у 2021 році (11 клас)

Державна підсумкова атестація (ДПА) в старшій школі (11 клас) в 2020/2021 навчальному році проводиться відповідно до «Порядку проведення державної підсумкової атестації», наказу МОН «Деякі питання проведення в 2020/2021 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту».

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти (11 клас) здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти у формі ЗНО проводиться з чотирьох предметів:

  • українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання);
  • математика (рівень стандарту або профільний рівень в залежності від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
  • історія України (субтест «Період ХХ – початок ХХІ століття) або одна з іноземних мов (рівень стандарту або профільний рівень в залежності від рівня, на якому здобувач освіти вивчав цей навчальний предмет);
  • один з навчальних предметів (історія України, біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови).

Окрім того, здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти мовами національних меншин чи корінних народів, можуть вибрати для складання державної підсумкової атестації мову національної меншини чи корінного народу (на підставі заяви одного з батьків або інших законних представників та за рішенням педагогічної ради).

Внесення оцінок за ДПА до додатка до свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти має здійснюватися з урахуванням наслідків розгляду апеляційних заяв учнів щодо результатів ЗНО (відповідно такий учень свідоцтво отримує пізніше). У разі прийняття апеляційною комісією рішень про зміну результатів зовнішнього оцінювання закладам освіти будуть надаватися відомості результатів розгляду апеляційних заяв учасників ЗНО за формою, наведеною у додатку 10 до Порядку ЗНО, в електронному вигляді, засвідчені електронним цифровим підписом Українського центру оцінювання якості освіти

Державна підсумкова атестація учнів 11-х класів може проводитися у закладах освіти у окремих випадках, визначених пунктами 6, 8, 10, 12, 13-16, 18 розділу ІІ Порядку проведення державної підсумкової атестації.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.